weblog

وبلاگ یا وبسایت

اینترنت دنیای جذابی را فراهم کرده است. جایی که شما میتوانید مطالب خود را نشر دهید. اولین جایی که به ذهن همه میرسد وبلاگ است.

اما این وبلاگ بدون مشکل و محدودیت نیست.

ارائه دهندگان سرویس های وبلاگدهی قوانین عجیب و غریبی دارند که اگر سری به قسمت قوانین آنها بزنید متوجه میشوید.

هر زمان ممکن است وبلاگ شما به دلائل واهی مسدود شود و کاری از دست شما ساخته نیست.

هزینه زدن یک سایت زیاد نیست. یک دامین آی آر که ۵ تومن میشود و یک هاست سه ماهه که قیمتش ۲۰ تومن است. بعد از خرید میتوانید به پشتبانی هاست تیکت دهید وردپرس که کاربری آسانتری نسب به بقیه دارد نصب کند بعد از دریافت مشخصات ورودی میتوانید شروع به فعالیت کنید.

سرویس های وبلاگدهی تبلیغاتی ناخواسته روی وبلاگ های خود نمایش میدهند که این هم خوشایند نیست.

خیلی از سایتها هستند که الان هم رتبه خوبی دارند ولی در اصل وبلاگ هستند. یکی از دغدغه های این افراد این است که وبلاگ خود را به سایت تبدیل کنند. اینجاست که صدها بار پیش خود میگویند کاش از اول سایت راه اندازی کرده اند.

در هر حال همه وبمسترها از وبلاگ نویسی تجربیات زیادی و البته خاطرات زیادی دارند. خیلی از آنها با وجود زدن سایتهای مختلف وبلاگ های قدیمی خود را حفظ و آن را بروز میکنند.

اگر قصد زدن سایتی دارید همین الان یک دامین مرتبط با موضوع منتخب خود ثبت کنید. توجه کنید سایتی مطابق علایق خود بزنید. اگر علاقه داشته باشید روزی ۲۰ پست هم کار سختی نیست.

از مقالات سایتهای مختلف استفاده کنید و اوقات فراغت خود را با یک کار مفید پر کنید. بدون شک با پشت کار ,شما هم یکی از صاحب یکی از سایتهای بزرگ خواهید شد.