فال روزانه چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۴

فال روزانه چهارشنبه 23 اردیبهشت ۹۴

فال روز چهارشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه ۹۴

فروردین:

در مورد اینکه کی هستید بیندیشید. معشوقه تان اخلاق های بد کوچکی دارد که دیوانه تان می کند، ولی به یاد داشته باشید که شما هم اشتباهات خودتان را دارید. امروز عشق را بر پایه ی معنویت نگه دارید. ورزش کنید و غذاهای مقوی بخورید.

 

اردیبهشت:

امروز شرایط نسبتا آرامی دارید. هیچ مشکلی پیش نمی آید و مسایل قدیمی هم کم کم حل می شوند. یک نوشیدنی بخرید و با همسرتان قدم بزنید. ستاره ها را بشمارید و فقط رویا ببینید. خودتان را بپوشانید که هوا سرد شده است.

 

خرداد:

مسئولیت های بزرگی دارید و این مسئولیت ها دارند نابودتان می کنند. با دوستانتان تماس برقرار کنید، ممکن است کمکی از راه برسد. امروز به چیزهایی به غیر از مشکلات شخصی فکر کنید. این دیوانگی است که به جای مشکلات خودتان به مشکلات دیگران بیندیشید. امشب شب فیلم دیدن با خانواده است.

 

 

تیر:

بعضی روابط خانوادگی باعث رنجشتان می شوند. آرزو می کنید که ای کاش می توانستید با جادو کسی را از خود دور کنید، اما چنین شانسی ندارید. مجبورید که با آن کنار بیایید. در محل کارتان حرفه ای باشید. باید ثابت کنید که قابل اتکا هستید.

 

مرداد:

شرایط خوب طالعتان باعث می شود که امروز در سرمایه گذاری ها سرتان را بالا بگیرید و موفق شوید. اول باید تمام صورت حساب هایتان را بپردازید و درکل زندگیتان را تامین کنید. وقتی نزاع هایی پیش آمد که می تواند برایتان مشکلات بزرگی بوجود آورد نترسید و به سمت حل کردنشان پیش بروید. شاید رابطه یتان با والدین با تنش روبه رو شود. آنها هم از تنبلی و به تاخیرانداختن کارهایتان خسته شده اند.

 

 

شهریور:

بر مشکلاتی که فرزندانتان برایتان درست کرده اند غلبه کنید. مشکل آنها شاید مربوط به سلامتیشان و یا فقط مشکلات رفتاریشان باشد. می توانید هرکس که بخواهید را شاد کنید و امشب شیفته و عاشق معشوقه تان باشید. با داشته هایتان شاد باشید و از زندگی در لحظه لذت ببرید. با بالا رفتن سن و تجربه خرد نیز کسب خواهید کرد. هرلحظه بر خردتان افزوده می شود.

 

مهر:

اگر از این که می بینید بعضی از افراد خانواده خیلی با هم بد هستند و پرخاش می کنند، بهتر است که بیرون بروید و فقط صبر کنید که اوضاع آرام شود. کسانی در اطرافتان هستند که سعی می کنند اوضاع را سخت کنند. ممکن است دلیل آن حسادت و یا مشکل بزرگتری باشد. مراقب باشید و فقط نظاره کنید.

 

آبان:

وقت بیشتری را با خانواده تان بگذرانید. باید رفاه آنهایی که با شما زندگی میکنند و دوستشان دارید را بیشتر کنید. امروز سرمایه گذاری های خوبی بکنید تا آینده خانواده تان را تضمین کنید. امور مالی خانواده را تثبیت کنید. سعی کنید برنامه ها را در یک سطح بی استرس حفظ کنید. البته امروز مشکلاتی خواهید داشت که حل نمی شوند.

 

آذر:

به دنبال فرد خاصی هستید؟ ممکن است امروز او را ملاقات کنید. عاشق غذاهای خارجی هستید؟ به یک رستوران خیلی متفاوت بروید و از آن لذت ببرید. آن فردی که قرار است ملاقات کنید، یعنی عشق جدیدتان احتمالا در همام رستوران خواهد بود.

 

دی:

اگر مجرد هستید ممکن است که امروز یک فرد خیلی دلربا و جذاب را ملاقات کنید. در مکالمه با او خیلی موفق خواهید بود و خیلی دوست دارید که او را به دوستانتان معرفی کنید. اگر متعهد هستید نیز خواهید دید که معشوقه تان سورپرایز خیلی عالی برایتان دارد.

 

بهمن:

مقاومت بیهوده است! وقتی قضیه ی عشق یا پول پیش می آید نمی توانید مقاومت کنید و آنچه که لازم است را باید انجام دهید. وقت بگذارید و معشوقه تان را شاد کنید و از بودجه تان مطمئن شوید. لبخند بزنید و بگذارید دیگران به طرفتان بیایند.

 

 

اسفند:

امروز هیچ پیشنهاد کاری یا شخصی را بدون درنظر گرفتن همه ی جنبه های آن نپذیرید. مهم نیست چه باشد، هیچ گونه کار اضافی نکنید. پروژه ای که در محل کار خیلی دوست دارید برایتان دشمنی هایی درپی خواهد داشت. از سخن چینی و سیاست بازی های اداره ای دوری کنید و فقط به کارتان برسید.