هدفون های جدید تاشو و صدا شکن

zspfY

از سری هدفون های جدید که بیشتر صدا های اضافی را حذف میکند و یک تحول برای نزدیک شدن به هدفون های صدا شکن میباشد این هدفون ها نسبت به هدفون های بازار کمی گرانترند اما ارزش شنیدن یک صدای خالص از موزیک را به انسان هدیه میکنند.

هر کسی دوست دارد در سفر همراه خود یک هدفون داشته باشد همچنین صدا های بیرون در موقع شنیدن موزیک پخش نشوند و حالا انتظار ها به سر رسید کیت هدفون تاشو برای انتقال آسان در سفر ها. دو مجموعه هدفون SE-NC21M به قیمت ۹۰ پوند و هدفون PIONEER SE-MJ591 ، که در حدود £ ۲۰۰ قیمت دارد.

PIONEER SE-MJ591 هدفون از نوع درجه یک است از جنس آلومینیوم ساخته شده و با “کیفیت بالا”  که برای تکرار جزئیات عالی در فرکانس های بالا طراحی شده و روانه بازار شده است.

“ویژگی های SE-MJ591 این است که کیفیت خوبی دارد و با قطعات فلزی ساخته شده همراه با پد گوش نرم و پیشانی بند برای راحتی در طی دوره های طولانی گوش دادن.”

هدفون SE-NC21M بسیار مناسب برای رانندگی است اما باید این را گفت که ۹۰% از صدا های اضافی را حذف میکند و به گوش نمیرساند و کمی برای رانندگان خطرناک میشود.

“هدفون  ساخت و سازی بسیار سبک دارد و برای راحتی در طول دوره های طولانی گوش ساخته شده است. عمر باتری تا ۱۲۰ ساعت پس از لغو سر و صدا با استفاده از یک باتری AAA تنها امکان پذیر است. SE-NC21M نیز به عنوان هدفون های سنتی عمل میکنند.

wQ4nf